27 kwi 2013

Coming Back...

Autor: Katarina o 20:15
Witam Wszystkie Piękne Panie...
...i nie wiem, czy jeszcze o nas pamiętacie- długo nie dawałyśmy o sobie znać. Od teraz bloga nie prowadzą już dwie osoby, a trzy - z czego ta trzecia jest powodem tej przerwy reorganizacyjnej.

Trzecią osobą jest mój synek Adaś, który będzie z nami za jakieś trzy miesiące;-) Może to takie oklepane, ale ciąża i dziecko zmienia życie w każdym aspekcie- zwłaszcza gdy ma się już swój własny dom, nawyki i organizację. Nagle pojawia się uczucie jakby kula ziemska stawała w miejscu i zaczynała kręcić się w zupełnie inną stronę. Ma to swoje plusy i minusy, ale wierzcie mi- warto;-) 

Taka rewolucja (choć planowana- o ile można przygotować się na rewolucję) sprawiła, że zmieniło się podejście do wszystkiego - w tym również do tematyki bloga;-) Ciąża odmienia zarówno duszę, jak i ciało - a co za tym idzie - również pielęgnację, kolorówkę, prowadzenie domu i wystrój wnętrz- czyli wszystko to, o czym do tej pory pisałyśmy. Nie znaczy to jednak, że należy z czegoś rezygnować, co najwyżej trochę przeobrazimy swe oblicze;-)

Już wkrótce pełna reaktywacja, w której między innymi będziemy pisać o:
- rezygnacji z największych chemicznych bomb, które pakujemy w swoje ciało a konto naturalnych kosmetyków
- naturalnej pielęgnacji ciała, cery oraz włosów
- przepisach na zdrowe przekąski, soki i koktajle ( w końcu rusza sezon na nowalijki)
- ćwiczeniach
- a także reorganizacji domu

Czy przejdziecie przez ten etap razem z nami?
Dziękujemy, że wciąż jesteście!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

LifeStyle by Katarina&Patricia Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos